sobota, 16 marca 2013

Tworzę, wygrywam i gościnnie projektuję :)

Coraz więcej elementów wielkanocnych na blogach. Mnie też się udziela :) Zafascynowała mnie wyklejanie obrazków techniką IRIS FOLDING. Chciałam nawet z moimi dziewczynami porobić kartki świąteczne, ale przeszkodą stała się nieznajomość cyferek powyżej 5 :) No nic. Póki co to ja eksperymentuję z papierami, podkładami i obrazkami. Świetna sprawa. Poniżej moja pierwsza próba pisankowa. Jedno jajko wykleiłam sznurkiem. Spodobał mi się ten pomysł przy okazji choinki. Nie pamiętam u kogo. Nie wiem też czy takie wyklejanie też się jakoś fachowo nazywa.


Sznurkowe jajko i życzenia podklejone na podkładkach filcowych. Pomysł z podkładkami z bloga http://przyklejto.blogspot.com/

Jakiś czas temu wygrałam w candy u Ewy z bloga ogrod-cardmaking-pasje nasionka aksamitek. Bo Ewa to nie tylko fantastyczna scraperka, ale i zapalona ogrodniczka. Prowadzi osobne blogi o swoich pasjach. Polecam.
Dotarła do mnie całkiem okazała paczuszka. Wiele odmian, wszystkie osobno popaczkowane i z instrukcją wysiewuWyrosną z nich takie cuda (Zdjęcia dzięki uprzejmości Ewy). Dziękuję Ci jeszcze raz za wszystko :)

Wiosną zdjęcia żywych z mojej działki :)

A w mijającym tygodniu zgłosiłam swą chęć zostania gościnną projektantką marca w Szufladzie i zostałam wybrana. Zgłaszając się miałam już koncepcję pracy, która ma być moją propozycją. Wymyśliłam tylko  nazwę  wyzwania

"ŁUKI, FALE I SPIRALE"

Moja propozycja

Moja propozycja

 

Zapraszam do udziału. Technika i forma pracy dowolna. Prace nigdzie wcześniej nie publikowane zgłaszamy na blogu Szuflady o TU do 31 marca. Będzie nagroda :)


9 komentarzy:

 1. gratuluję:) ciekawa propozycja wyzwania:) świetna karteczka:)pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje. Bardzo fajny pomysł wyzwania. A aksamitki to świetne kwitki, bo długo kwitną i co roku z nasion można je znowu wysiać, wystarczy je pozbierać i zasuszyć. =)

  OdpowiedzUsuń
 3. Agnieszka GRATULUJĘ!!! A karteczki fajne. We wszystkich technikach rządzisz!

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajnie skręcone kolczyki:) Gratuluję wygranej... A tę metodą, którą zrobiłaś dwa jajeczka robiłam na craftach różę:)
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję wygranych:) A kolczyki są przepiękne i w mojej ulubionej kolorystyce:) Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Śliczna kartka:) A kolczyki piękne i temat bardzo ciekawy:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziewczyny, dziękuję :)
  Patrycjo, w weekend na pewno znajdę czas na odpowiedzi :)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo mi miło Was tu gościć