wtorek, 24 grudnia 2013

Wesołych Świąt!

http://pracownia-i-kropka.blogspot.com/2013/12/wyzwanie-3-swiateczne-bingo.html
Popuszczając pasa usadawiam się przed monitorem, bym życzyć wszystkim moim koleżankom blogowym radosnych Świąt. Znajdźcie chwilę, by zadumać się nad tajemnicą Bożego Narodzenia :) Spodobały mi się słowa Wojciech Cejrowskiego, że święta rodzina spędzała tę noc bez domu, w biedzie, wśród obcych pasterzy i że to powinno być dla nas wskazówką, że my w ten wieczór mamy to wszystko, czego Oni nie mieli. Tą prostą radością też się z Wami dzielę :) Wesołych Świąt!

Natchnęło mnie, żeby ten stroiczek zgłosić do Wyzwania#3 w I-Kropce "Świąteczne bingo"

U mnie linia kwiatek-tekturka-wstążka [kwiatka i wstążkę widać od razu, tekturka chowa się cała, bo na niej spoczywa reszta stroika ;)]

7 komentarzy:

 1. Ja Tobie życzę wielu głębokich i radosnych przeżyć,wewnętrznego spokoju, wytrwałości i radości oraz błogosławieństwa Bożego w każdym dniu nadchodzącego Roku

  OdpowiedzUsuń
 2. Masz rację trzeba umieć docenić to co mamy...pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Wesołych i Niezapomnianych Świąt Bożego Narodzenia, wiele rodzinnego ciepła, uśmiechu i wzajemnej życzliwości, mnóstwo prezentów, tych wymarzonych!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Agnieszko, wszystkiego dobrego - na resztę świąt i cały nowy rok :)

  P.S. Dziękuję za zaglądanie, za komentowanie, za obecność - u mnie niestety na wiele rzeczy nie starczyło czasu, ale nadrabiam zaległości!

  OdpowiedzUsuń
 5. Super, dziękujemy za udział w wyzwaniu!

  OdpowiedzUsuń

Bardzo mi miło Was tu gościć