czwartek, 29 lipca 2021

Pożegnanie może być słodkie - ostatnia inspiracja dla Paper Card

  Witajcie!

Dziś jest ten dzień, kiedy prezentuję moją ostatnią inspirację dla Paper Card. To był szalenie emocjonujący rok. Wiele się nauczyłam. Szefowa Dorota i Dziewczyny z DT, z którymi miałam przyjemność pracować przez te 12 miesięcy, zawsze będą zajmować wyjątkowe miejsce w mojej pamięci. Dziękuję Wam i nie mówię "żegnajcie", tylko "do zobaczenia" :)

Moje pożegnanie jest słodkie, bowiem przygotowałam czekoladownik. Wykorzystałam bazę craft czekoladownika Goat Box. Jego ogromnym atutem jest to, że nie trzeba go sklejać. Przed wakacjami na półkach Paper Card pojawiły się papiery Passion Scrap. Nie mogłam się oprzeć, by ich tu nie pociąć. Szczególnie zwróciła moją uwagę grafika róży i to ona stanowi tło dla poziomej tekturkowo - kwiatowej kompozycji na froncie. Królują tu tekturki z przedwakacyjnej wiosennej kolekcji. Pokolorowane i wytuszowane, bo nieustannie przypominam, że tekturki Paper Card doskonale przyjmują różne media. Jeszcze kilka enamel dots i gotowe.


W sklepie Paper Card znajdziecie:Mam nadzieję, że przez ostatni rok dostarczyłam Wam, drodzy Czytelnicy, wiele ciekawych inspiracji z tekturkami Paper Card i będziecie choć trochę wspominać moje prace i filmiki, które uczyłam się kręcić i montować dla marki Paper Card :)

Czekoladownik zgłaszam do lipcowej edycji FAN MIESIĄCA w grupie Passion Scrap na FB

2 komentarze:

  1. Bardzo ładnie prezentuje się Twój czekoladownik :) Jest taki w "starym" stylu. Podobają mi się te brązy i zielenie. Pozdrawiam serdecznie :)

    OdpowiedzUsuń

Bardzo mi miło Was tu gościć 😊