wtorek, 6 kwietnia 2021

Decor w stylu vintage

 Są rzeczy, które czekają u mnie i nabierają dość długo mocy. Tak było z tą warstwową ramką hdf od Decor Wood i papierem ryżowym od ITD Collection, które kupiłam za wygraną w wyzwaniu w Klubie Twórczych Mam. Aż obejrzałam film Kasi Salmanowicz w ramach Wiosennego YouTube Hop i zabrałam się do pracy. Moja wersja kwiatów we włosach. Postawiłam na styl vintage. Na zagruntowanej gessem bazie nakleilam papier ryżowy. Zewnętrzną warstwę ramki pomalowałam lakierem postarzającym do spękań SeeArt. Farby akrylowe i tusze alkoholowe pomogły mi wyeksponować spękania.
Z tekturek z kolekcji wiosennej od Paper Card ułożyłam bazę, na której powstała kompozycja z kwiatów foamiranowych i papierowych różyczek. Je też pomalowałam farbami akrylowymi i tuszami alkoholowymi Aury. Mały akcent ze wstążką gnieciuszkiem od Old Fashion Ribbons oraz kryształki dopełniły całości.


Na samym końcu metodą suchego pędzla przetarłam pracę białym gesso.

Moja mixmediowa ramka leci na wyzwania:Zauważyliście, że moje zdjęcia mają logo? Skorzystałam z szablonu dostępnego w aplikacji WaterMark :)

Mam nadzieję, że macie siłę na jeszcze, bo muszę się pochwalić moim szczęściem. Justynka z bloga Wielkie Małe Pasje świętowała blogowe urodziny. A ja świętowałam wygraną w candy z okazji tych urodzin. Takie przepiękne Skarpeciaki do mnie przyleciały 😍Wygraną był aniołek, ale żeby nie czuła się samotna, tworzyszył jej zajączek 🐇 Już te prezenty mnie zaskoczyły i oczarowały, a to był początek niespodzianek.


Kochana, jeszcze raz dziękuję Ci za te wszystkie prezenty. Wzruszyłam się, że pomyślałaś o moich maluchach. 

To już koniec ;) Moc uścisków :)

poniedziałek, 5 kwietnia 2021

D jak Dowolny kolor - inspiracja dla Tworzę w Jednym Kolorze

 Na blogu Tworzę w Jednym Kolorze miałyśmy zagwozdkę, jaki kolor na literę D wybrać. Ostatecznie padło na kolor, który będzie pasować każdemu ;) W kwietniu zapraszamy Was do zgłaszania prac w dowolnym kolorze, wykonanych tradycyjnie w dowolnej technice. Jedyny warunek - musi to być praca monochromatyczna. 

Moja inspiracja to Z jak Złote kolczyki wachlarze. Mamy tu złoto żółte, dukatowe, antyczne i matowe.Wyzwanie tradycyjnie trwa do końca miesiąca.
Czekamy na Wasze zgłoszenia :)
niedziela, 21 marca 2021

Czekoladownik z różami - inspiracja dla Paper Card

  Witajcie!

Dziś przychodzę z premierową inspiracją z tekturkowymi nowościami wiosennymi od Paper Card. Zapraszam Was do ogrodu różanego. Taką nazwę (Rose Garden) noszą papiery Altair Art, którymi okleiłam czekoladownik od Goat Box i które stworzyły romantyczną bazę dla okrągłej ramki z różami Paper Card. 
Ramkę wzbogaciłam o kwiaty róż, dzięki czemu stała się warstwowa. Dodatkowo podkreśla to czerwona spodnia warstwa kwiatów. Górną zembossowałam różowym pudrem. 
Po jednej stronie ramki ułożyłam kompozycję z wiosennych listków Paper Card i papierowych różyczek. 
Potem przyszedł czas na dodatki: pręciki, kryształki, listki, scrapki i sprężynki. Dodałam też wstążkę gnieciuszka i tekturkowy topper z napisem Dla Ciebie Paper Card. Na koniec metodą suchego pędzla przetarłam wszystko białym gesso i dodałam tu ówdzie żwirku.
Na moim kanale na YouTube znajdziecie prezentację marcowych nowości tekturkowych Paper Card inspirowanych wiosną i lawendą.


Czekoladownik leci na wyzwania:

- na blogu Altair Art "Dowolna praca z papierów Altair Art"


- na blogu Miszmasz Papierowy "Napis"


- na blogu Szuflady "Ptasie trele"


Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony ślad :)


wtorek, 16 marca 2021

Candy na 12 urodziny Art-Piaskownicy

 Art-Piaskownica to takie miejsce, w którym każdy czuje się na miejscu. Ja sama lubię tam zaglądać przy okazji każdego nowego wyzwania, żeby podziwiać inspiracje projektantek. Czasem skuszę się, żeby stanąć do rywalizacji, choć bez sukcesów ;) 

Art-Piaskownica świętuje 12 urodziny i zaprasza do wspólnej zabawy. Wszystkie szczegóły znajdziecie na blogu